SERVERINGSVAGN, Erik Gustafsson Möbelfabrik, Brittatorp, 1960/70-tal.

17377. SERVERINGSVAGN, Erik Gustafsson Möbelfabrik, Brittatorp, 1960/70-tal.

Jakaranda. Löstagbar bricka. Brännmärkt Erik Gustafsson Möbelfabrik Brittatorp, Made in Sweden.
Längd 62, bredd 40, höjd 64 cm.

Slitage och fläckar. Rester av tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 095