FIGURIN, Flicka med blomma, Capo di monte, Italien , 1900-tal.

173762. FIGURIN, Flicka med blomma, Capo di monte, Italien , 1900-tal.

Höjd ca 65,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 65,5 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 177