SAMLARBILAR samt kanon.

173735. SAMLARBILAR samt kanon.

1 st Scania vabis, tecno. Längd 16 cm.
1 st Märklin, Mercedes benz. Längd 8,5 cm.
1 st Tanus, Tecno, Denmark. Längd 10 cm.
1 st större samlar bil. Längd 26 cm.
1 st kanon. Längd 13 cm.

Åldersslitage samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kanon. Längd 13 cm.

Åldersslitage samt bucklor.

Antal besök: 934