FOTOGENLAMPOR 3 st, + 1 brännare, omkring 1900.

17368. FOTOGENLAMPOR 3 st, + 1 brännare, omkring 1900.

Höjd 34 - 53 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 - 53 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Antal besök: 775