MODELLTÅG FLEISCHMANN rälsbuss 1370 och växellok 1330. Liliput tankvagn i originalkartong.

173674. MODELLTÅG FLEISCHMANN rälsbuss 1370 och växellok 1330. Liliput tankvagn i originalkartong.

H0 likström.

Smärre skador och slitage. Loken fungerar men behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 1 168