ANTONI CLAVÉ. Komposition. Carborundumetsning, Signerad Clave. 77/80.

173649. ANTONI CLAVÉ. Komposition. Carborundumetsning, Signerad Clave. 77/80.

Bladmått: 75x56 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 75x56 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 2 303