YTTERFODER/JARDINJÄR, porslin, 1900/2000-tal.

173614. YTTERFODER/JARDINJÄR, porslin, 1900/2000-tal.

Längd inklusive hänklar ca 46 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 805