SPECERISKÅP, keramik och trä, 1900-talets mitt.

173583. SPECERISKÅP, keramik och trä, 1900-talets mitt.

Längd 40, höjd 29 cm. Märkt import.

Bruksslitage, två handtag med galsyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 093