PLÅTBURK, jugend, Bekkers & Zoon, Dordrecht, Holland, 1910-tal.

173566. PLÅTBURK, jugend, Bekkers & Zoon, Dordrecht, Holland, 1910-tal.

Dekor med bland andra Napoleon.
Höjd 14 cm, bredd 28 cm, djup 20,5 cm.

Slitage, bucklor, repor, låsdel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 598