GOTTFRID KALLSTENIUS. Tavla, olja på duk, landskap i solnedgång. signerad, daterad 1905.

173516. GOTTFRID KALLSTENIUS. Tavla, olja på duk, landskap i solnedgång. signerad, daterad 1905.

94 x 109,5 cm.

2 ställen med små färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 109,5 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 660