Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, porslin, 12 st, mestadels hundar, bland annat Schaubach Kunst Germany, Lomonosov Ryssland,1900-tal.
173492. FIGURINER, porslin, 12 st, mestadels hundar, bland annat Schaubach Kunst Germany, Lomonosov Ryssland,1900-tal.
Höjd ca 6 - 13,5 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 6 - 13,5 cm.
Nagg.
Auktionshuset Kolonn
1 061