Golvlampa keramik.

Golvlampa keramik.
1734784. Golvlampa keramik.

GOLVLAMPA, keramik, troligen Tilgmans Keramik, 1900-talets mitt, djupstämplad 105, höjd 65 cm.

Renoverad och kompletterad, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1734784. Golvlampa keramik.

Antal besök: 2 143