Spegel märkt, Eriksmåla Glas. Spegel, 44.5 x 118 cm. Byrå med en större samt två mindre lådor. Byrå, höjd 50.5, längd 70, bredd 34 cm.
Repor- stöt- och slagmärken. Slitage.