HALLBYRÅ samt SPEGEL, teak, 1900-talets tredje kvartal.

173459. HALLBYRÅ samt SPEGEL, teak, 1900-talets tredje kvartal.

Spegel märkt, Eriksmåla Glas.
Spegel, 44.5 x 118 cm.
Byrå med en större samt två mindre lådor.
Byrå, höjd 50.5, längd 70, bredd 34 cm.

Repor- stöt- och slagmärken. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel märkt, Eriksmåla Glas.
Spegel, 44.5 x 118 cm.

Antal besök: 3 077