Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
WILHELM LORENS HOLM. Skeppsporträtt, akvarell, signerad.
17337. WILHELM LORENS HOLM. Skeppsporträtt, akvarell, signerad.
16 x 14 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
16 x 14 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 432