DOKUMENTSKÅP, 1900-talets andra hälft.

173341. DOKUMENTSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Längd 133, bredd 87, höjd 172 cm.

Slitage, bucklor, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, fläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 692