STORMHATT, Best London, 1900-talets första hälft.

173318. STORMHATT, Best London, 1900-talets första hälft.

Med hattask.

Smärre ytslitage, smärre fläckar. Hattask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hattask.

Antal besök: 906