36 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 18 förrättstallrikar, 18 assietter, 18 buljongkoppar med lock o fat samt 12 askfat. Dekor av blommor i rosa.
1 tallrik med litet nagg samt smärre slitage.