ARMLÄNK 18 K.

ARMLÄNK 18 K.
173239. ARMLÄNK 18 K.

Armlänk stämplad AML 18 k, S9. Längd 21 cm. Bredd 14 mm. Vikt 39,9 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
173239. ARMLÄNK 18 K.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 197