BÅTMODELL, 1900-tal.

BÅTMODELL, 1900-tal.
173073. BÅTMODELL, 1900-tal.

Målat trä med mässingsdetaljer, åror, glasskiva samt ställning.Längd 135, bredd 58, höjd ca 28 cm.

Färgbortfall, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
173073. BÅTMODELL, 1900-tal.

Färgbortfall, slitage.

Antal besök: 1 124