GERDA SPRINGHORN. BRONSDISK, signerad och daterad 1897.

17301. GERDA SPRINGHORN. BRONSDISK, signerad och daterad 1897.

Dikt av Viktor Rydberg Diameter 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 308