KOPP med FAT, empire, 1800-tal samt KOPPAR med FAT, 4 st bland annat KPM.

172977. KOPP med FAT, empire, 1800-tal samt KOPPAR med FAT, 4 st bland annat KPM.

Koppar, höjd 5-10 cm.

Kopp, empire, lagning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Koppar, höjd 5-10 cm.

Antal besök: 679