SOFFOR, ett par, skinn, Wade Upholstery, Long Faton, England.

172940. SOFFOR, ett par, skinn, Wade Upholstery, Long Faton, England.

Chesterfield-modell. Längd 189, höjd 70, bredd 85 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 3 444