FÅTÖLJER, ett par, skinn, Wade Upholstery, Long Faton, England 1900-tal.

172936. FÅTÖLJER, ett par, skinn, Wade Upholstery, Long Faton, England 1900-tal.

Chesterfield-modell. Höjd 91 cm.

Slitage, skador, knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525