PARTI LEKSAKER, ca 18 delar, 1900-talets mitt och tidigare.

172891. PARTI LEKSAKER, ca 18 delar, 1900-talets mitt och tidigare.

Elastolin soldater. Mekaniska djur. Träleksaker m.m.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 813