KLAFFBYRÅ, 1850-tal.

KLAFFBYRÅ, 1850-tal.
172873. KLAFFBYRÅ, 1850-tal.

Massiv samt fanerad björk, Öppningsbar ovandel, invändigt med 16 lådor, vridbara lönnfack, bronsbeslag samt benknoppar. Höjd 125 cm. Bredd 98 cm. Djup 45 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
172873. KLAFFBYRÅ, 1850-tal.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 315