FOLKE HENELL. Figurkomposition, olja på pannå, signerad Henell.

172850. FOLKE HENELL. Figurkomposition, olja på pannå, signerad Henell.

80 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 60 cm.

Antal besök: 876