Byrå, Bauhaus, 1920-30-tal
Bredd 83 cm
Djup 43 cm
Höjd 61 cm.
Fanerskada.
Byrå, Bauhaus, 1920-30-tal
Bredd 83 cm
Djup 43 cm
Höjd 61 cm.
Fanerskada.