FOLKE HENELL. Trädgårdsmästaren, olja på duk, signerad Henell.

172845. FOLKE HENELL. Trädgårdsmästaren, olja på duk, signerad Henell.

59 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 39 cm.

Antal besök: 2 621