EMALJSKYLT ORANCIA, 1900-tal.

EMALJSKYLT ORANCIA, 1900-tal.
17283. EMALJSKYLT ORANCIA, 1900-tal.

Dubbelsidig, 50 x 29 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelsidig, 50 x 29 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 923