ARTHUR PERCY. Takampel, Porslin, Gefle, stämplad Arthur Percy.

172710. ARTHUR PERCY. Takampel, Porslin, Gefle, stämplad Arthur Percy.

Grön glaserat ljust porslin, format brätte, blad/kvist dekor
Höjd 16 diameter 36 cm.

smärre åldersslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 diameter 36 cm.

smärre åldersslitage.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 1 296