TRÄTRÅG, målat, allmoge, 1800-tal, signerad.

172695. TRÄTRÅG, målat, allmoge, 1800-tal, signerad.

Längd 100 cm.

Slitage. Senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm.

Slitage. Senare målning.

Antal besök: 1 412