LIZZIE OLSSON ARLE. 3 st, litografier, signerade samt numrerade.
17268. LIZZIE OLSSON ARLE. 3 st, litografier, signerade samt numrerade.
2st "Clown III", numrerade 11/70 respektive 9/70. Daterade -80.
Motivets mått ca 32 x 42 cm.
"Clown Ii", numrerad 7/70 samt daterad -80. Bildmotiv 32 x 43 cm.
Motivets mått ca 32 x 42 cm.