ALOIS CARIGIET. Komposition med fåglar och kvinna. Färglitografi. Signerad 58 och numrerad 50/150.

172654. ALOIS CARIGIET. Komposition med fåglar och kvinna. Färglitografi. Signerad 58 och numrerad 50/150.

Bildyta 49 x 73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 49 x 73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 539