TAKAMPEL, mässing, 1900-tal, diameter 46 cm.

172641. TAKAMPEL, mässing, 1900-tal, diameter 46 cm.

Behängd med prismor.

Slitage. Några prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Behängd med prismor.

Antal besök: 921