Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Svarta Madonnan", mix media, Otydlig signerad och daterad Köbenhavn -969.
172631. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Svarta Madonnan", mix media, Otydlig signerad och daterad Köbenhavn -969.
66x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
66x46 cm.
Garpenhus Auktioner
574