Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
BYST, Kvinna, porslin, Riessner Stellmacher & Kessel, Belle époque, omkring 1900.
172574. BYST, Kvinna, porslin, Riessner Stellmacher & Kessel, Belle époque, omkring 1900.
Höjd ca 46 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 46 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
2 313