GUNNAR TORHAMN. GLASSKULPTUR, kvinnomotiv, Glössner.

172473. GUNNAR TORHAMN. GLASSKULPTUR, kvinnomotiv, Glössner.

Signerad Glösssner - 45, G. Torhamn. Trästativ med lampa medföljer. Höjd 37 cm.

Åldersslitage.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 1 792