DALAHÄST och DALATUPP, 1900-tal.

172463. DALAHÄST och DALATUPP, 1900-tal.

Höjd 52,5 resp 26,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52,5 resp 26,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 1 332