Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GEORG IVAN VINCZE. "Färgklocka". Olja på pannå. Signerad och daterad Vincze 1971.
172460. GEORG IVAN VINCZE. "Färgklocka". Olja på pannå. Signerad och daterad Vincze 1971.
24x24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24x24 cm.
Garpenhus Auktioner
1 059