FÅTÖLJER, ett par, rokokostil, 1900-talets fjärde kvartal.

172450. FÅTÖLJER, ett par, rokokostil, 1900-talets fjärde kvartal.

Svängd form.
Inköpta på NK.

Bruksslitage, en plymå ej klädd en plymå saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängd form.
Inköpta på NK.

Antal besök: 638