SKRIVBORD "Large Executive Desk", Florence Knoll, Knoll International, NK:s verkstäder i Nyköping. 1961.

172440. SKRIVBORD "Large Executive Desk", Florence Knoll, Knoll International, NK:s verkstäder i Nyköping. 1961.

Brickmärkt. Längd 190 bredd 95 cm höjd 76 cm.

Slitage, repor, märken, färgfläckar, lös skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 133