BORDSLAMPFOT, brons och mässing, 1900-tal.

17240. BORDSLAMPFOT, brons och mässing, 1900-tal.

Tot. höjd 43 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot. höjd 43 cm.

Slitage.

Antal besök: 684