FÅTÖLJER, 2 st. 1930-tal.

FÅTÖLJER, 2 st. 1930-tal.
172373. FÅTÖLJER, 2 st. 1930-tal.

Rygghöjd 83, sitthöjd 42 cm.

smärre slitage samt en stol saknar en ribba på armstödet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 83, sitthöjd 42 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 676