SMYCKEN, 5 delar, oädel metall med caméarbeten, 1900-tal.

172371. SMYCKEN, 5 delar, oädel metall med caméarbeten, 1900-tal.

Garnityr bestående av örhängen med clips, ring (storlek 18), hänge samt armband (längd 18,5 cm).
Brosch/hänge, höjd ca 3,5 cm.

Slitage, sprickor i caméarbeten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch/hänge, höjd ca 3,5 cm.

Antal besök: 686