LUKTDOSA, silver,1900-tal.

LUKTDOSA, silver,1900-tal.
172348. LUKTDOSA, silver,1900-tal.

Luktdosa silver 830
Längd 12 cm
Blommans diameter 50 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Luktdosa silver 830
Längd 12 cm
Blommans diameter 50 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 194