YTTERFODER, 2 st, keramik, Höganäs, omkring 1900.

172297. YTTERFODER, 2 st, keramik, Höganäs, omkring 1900.

Höjd 16,5-20 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5-20 cm.

Nagg, slitage.

Antal besök: 680