GOLVLAMPA, med bord, 1950-tal.

172238. GOLVLAMPA, med bord, 1950-tal.

Teakfanerad bordskiva
Höjd 143, bredd 54 cm.

Slitage på fot och bordsskiva, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakfanerad bordskiva
Höjd 143, bredd 54 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 10 619