TOMTAR, fyra stycken, keramik/porslin samt DALAHÄST.

172083. TOMTAR, fyra stycken, keramik/porslin samt DALAHÄST.

Tomtar, höjd 5-29 cm.
Dalahäst, höjd 14,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomtar, höjd 5-29 cm.
Dalahäst, höjd 14,5 cm.

Slitage, nagg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 421