KOKBÖCKER mm, 7 st, 1800-1900-tal.

172035. KOKBÖCKER mm, 7 st, 1800-1900-tal.

"Kok-konsten", Dr CH. EM. Hagdahl, 1963.
"Hjelpreda för Menige Mans Barn", CF Flodman, Örebro 1849.
"Smör och ostberedning", Stockholm 1844.
Kokbok, 1800-tal med flera.

Slitage, skador. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kokbok, 1800-tal med flera.

Antal besök: 630