PARTI SILVER, 4 delar, 1900-tal.

172003. PARTI SILVER, 4 delar, 1900-tal.

2+1 st skedar samt bägare i sterlingsilver, signerad Åke Strömdahl. Bägarens höjd ca 5 cm. Total vikt ca 153 g.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och gravyr.

Antal besök: 613